Купальний сезон: у Луцьку дозволили плавати на двох пляжах

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Купальний сезон: у Луцьку дозволили плавати на двох пляжах
image
Оля Коновалова / 29.05.2022 / 0 Коментарів

У Луцькій громаді вже готуються відкривати купальний сезон. Цьогоріч в обласному центрі дозволили відпочивати на пляжі в Центральному парку та Теремнівській водоймі.

Про це розповів Суспільному начальник управління з питань цивільного захисту населення міськради Юрій Кирилюк.

Термін купального сезону в місті встановили з 1 червня до 31 серпня. Зі слів Юрія Кирилюка, міська рада виділила 560 тисяч гривень на роботу та облаштування міських пляжів.

"Це на зарплати, на закуплення обладнання для рятувальників, обстеження підводної частини дна, на благоустрій для того, щоб пляж мав гарний вигляд, на покос трави – в межах 50 тисяч гривень", – говорить посадовець.

Зі слів начальника управління з питань цивільного захисту населення, у разі сигналу тривоги відпочивальники повинні йти в укриття. Де саме на Теремнівській водоймі та Центральному пляжі є офіційні укриття – не назвав.

Зразки води з двох пляжів Луцької тергромади 25 травня взяли фахівці міського лабораторного центру, – розповіла фахівчиня Марія Білоножко.

"На сьогодні дослідження проводяться, вода в роботі. Протоколи та результати води будуть відомі на наступному тижні", – зазначила фахівчиня.

Наразі на обох пляжах міста тривають роботи з облаштування, зокрема комунальники косять траву та облаштовують безпечні заходи у воду.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *