Купуючи хліб волиняни допомагають онкохворим дітям

image
Оля Коновалова / 23.10.2021 / 0 Коментарів

10 копійок від продажу кожного буханця хліба «Здоров’я» від ПрАТ «ТЕРЕМНОХЛІБ» будуть перераховані у Фонд боротьби з раком, а надалі – використані для закупівлі ліків та розхідних матеріалів для маленьких пацієнтів Волинської обласної дитячої клінічної лікарні.

Про це інформують на сторінці Фонду боротьби з раком.

Хліб «Здоров’я» від ПрАТ «ТЕРЕМНОХЛІБ» смакуватиме з особливою користю, адже висівки мають властивість поглинати токсини і алергени, сприяють зміцненню імунітету, забезпечують організм клітковиною, цінними білками і вітамінами.

У квітні 2014 року стартувала спільна акція ПРАТ «ТЕРЕМНОХЛІБ» та нашого фонду, який тоді ще працював під назвою «СТОПРАК», «10 копійок на добро».

Акція тривала майже 2 з половиною роки. Перераховані фонду кошти були спрямовані на потреби дітей, хворих на рак, які отримують лікування у місцевому Онкогематологічному центрі – єдиному закладі на Волині, де лікують дітей з онкологічними недугами.

«Вкотре дякуємо ПРАТ «ТЕРЕМНОХЛІБ» за те, що бізнес для вас – це не лише про гроші, але й про соціальну відповідальність!», - йдеться в повідомленні.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *