Луцькі муніципали готуються до масштабного демонтажу МАФів

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Луцькі муніципали готуються до масштабного демонтажу МАФів
image
/ 05.07.2021 / 0 Коментарів

Департамент муніципальної варти Луцька готується до масштабного демонтажу МАФів та інших незаконно встановлених споруд. На системі ProZorro мунварта розмістила оголошення про проведення відкритих торгів на закупівлю послуг з демонтажу.

Предмет закупівлі: «Руйнування та знесення будівель і земляні роботи» (демонтаж незаконно встановлених малих архітектурних форм, тимчасових споруд, гаражів, кіосків, металевих та дерев’яних конструкцій, господарських споруд (сараїв тощо), парканів, обмежувачів руху, шлагбаумів, балок, запірних планок та інших об’єктів, які розміщені без відповідних документів на території Луцької міської територіальної громади з відновленням належного та естетичного рівня благоустрою територій, транспортування).

На знесення МАФів з місцевого бюджету готові витратити 1 500 000 грн. За ці кошти муніципали планують демонтувати не менше 230 одиниць. Однак в умовах тендерної документації зазначають, що зазначена кількість є орієнтовною та може бути більшою.

Умовами тендеру передбачено, що виконавцем здійснюватиме демонтаж встановлених МАФів на власний страх і ризик.

Нагадаємо, що у 2020 році Департамент Муніципальної варти жорстко демонтував кілька сотень контейнерів на Центральному ринку.

Після знесення луцькі муніципали везуть демонтовані об’єкти на спеціальний майданчик, де їх зберігають впродовж місяця.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *