Луцький бренд жіночої білизни «Жасмін» не співпрацював з Росією, – гендиректорка

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Луцький бренд жіночої білизни «Жасмін» не співпрацював з Росією, – гендиректорка
image
Оля Коновалова / 21.03.2022 / 2 Коментарів

Відома українська компанія із пошиття жіночої білизни «Жасмін Лінжері», яка знаходиться у Луцьку, не співпрацювала і не співпрацює з Росією.

Про це заявила генеральна директорка компанії Олена Очеретна під час прямого ефіру в Інстаграм.

Олена Очеретна зазначила, що протягом останніх днів отримала чимало закидів про те, що, мовляв, продукцію «Жасмін Лінжері» продають в Росії. Тож керівниця компанії заявила – що «Жасмін Лінжері» немає жодних контрактів та угод з російськими компаніями.

«Ще в 2014 році, коли наші працівниці проводжали на фронт своїх братів, чоловіків, батьків – ми твердо вирішили, що ніколи не працюватимемо з Росією. Ми відмовлялись від їхніх багатомільйонних контрактів хоча й переживали нелегкі часи. Так було, так є і так буде!», - наголосила Олена Очеретна.

На підтвердження своїх слів гендиректорка оприлюднила документи, в яких зазначені країни, куди компанія «Жасмін Лінжері» здійснювала поставки.

«Існує безліч шляхів, якими наша продукція може потрапити в Росію, адже там на білизну дуже великий попит. Уявіть собі, що 150-мільйонна країна не має внутрішнього виробництва білизни. І це нонсенс. Наша продукція могла опинитись на їхньому ринку через перепродажі, контрабандою. Часто вони замовляють і китайські копії наших моделей. Ми намагаємось ретельно перевіряти усіх наших контрагентів і якщо виявляємо факти їхньої співпраці з РФ – розриваємо контракти».

Олена Очеретна пояснила, що зараз підприємство не може працювати на повну потужність, але працівники компанії долучились до пошиття засобів для потреб наших захисників.

«На жаль наші потужності не дозволяють шити бронежилети, адже для цього треба зовсім інше обладнання починаючи з голок, тому ми долучаємось фізично і наші швеї допомагають працюючи на потужностях інших компаній. Інші – плетуть сітки. Ми вирімо в нашу перемогу, ми віримо в наших захисників і готові разом з усіма наполегливо працювати на відбудову нашої країни!», - резюмувала гендиректорка ТзОВ «Жасмін Лінжері» Олена Очеретна.

 

Щоб не пропустити найважливішого – підписуйтесь на наші новини у зручному для вас форматі: Facebook та Telegram 

Коментарі (2):

  1. Дякую усій команді, яка працює над виготовленням цієї геніальної білизни. Ви - майстри, професіонали своєї справи, бо створюєте прекрасне. З задоволенням обираю Жасмін!

  2. Жасмін - це справжня перлина серед магазинів білизни. Тут завжди можна знайти щось, що вразить якістю і стилем. Продукція відмінної якості, а обслуговування на вищому рівні. Я є покупцем цього магазину не перший рік і ніколи не розчаровуюсь. Рекомендую всім, хто цінує якість та елегантний стиль.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *