Луцьк модернізує теплопостачання за кошти ЄБРР: що планують зробити

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Луцьк модернізує теплопостачання за кошти ЄБРР: що планують зробити
image
Назар Тарадюк / 11.06.2024 / 0 Коментарів

У Берліні представники Луцька уклали кредитну, грантову та гарантійну угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку.

Про це повідомив мер Луцька Ігор Поліщук.

Фінансування другої фази Проєкту модернізації централізованого теплопостачання м. Луцька в рамках RLF на суму 15,7 млн євро спрямують на заміну 22,6 км зношених теплових мереж, будівництво твердопаливної котельні потужністю 4,5 мВт, встановлення теплових насосів, влаштування системи моніторингу та дистанційного управління SCADA.

Поліщук додає, що реалізація Проєкту сприятиме покращенню якості послуг для лучан та дасть можливість підприємству «Луцьктепло» бути більш енергоефективним та екологічним, менш залежним від викопного палива та більш фінансово стійким. Внаслідок реалізації проєкту суттєво зменшаться втрати теплоносія в мережі та використання газу.

Інвестиційний план Проєкту передбачає залучення 10,5 млн євро кредиту на вигідних умовах завдяки гарантіям уряду Іспанії, 4,2 млн євро інвестиційного гранту від Інвестиційної платформи сусідства ЄС та 1 млн євро співфінансування бюджету Луцької територіальної громади.

Загальний термін окупності проєкту, за словами Поліщука, становить 6,8 років.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *