На АЗС припинили продавати преміальне пальне

image
/ 16.05.2021 / 0 Коментарів

Після того, як Кабінет міністрів 14 травня ухвалив постанову, якою вводиться державне регулювання цін на нафтопродукти, - на АЗС почали знімати з реалізації окремі види палива.

Згідно зі змінами до урядової постанови №1236 від 9 грудня 2020 року, на період дії карантину встановлені граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни дизельного пального - не вище 7 грн за літр і бензину - не вище 5 грн за літр.

Згідно з цими розрахунками, середня ціна дизельного пального на травень з урахуванням граничної націнки має становити 27,89 грн/л, бензину - 30,22 грн/л.

Одразу ж після вступу в силу цієї постанови, мережі автозаправних станцій WOG та ОККО заявили, що припиняють реалізацію преміального пального.

«З 15 травня, в зв'язку з введенням державного регулювання цін на паливо на АЗК ОККО тимчасово припинена реалізація PULLS 95 і PULLS Diesel. Це пов'язано з тим, що продаж палива цих марок за ціною, встановленою Кабінетом міністрів на травень, є збитковою для мережі», - йдеться в повідомленні ОККО.

«У зв'язку з оприлюдненням постанови Кабміну, яке передбачає введення тимчасового державного регулювання цін на паливо, ми змушені припинити реалізацію преміального палива 95 Mustang і ДТ + Mustang», - йдеться в повідомленні WOG.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *