На Львівщині посадовиця намагалася з'їсти хабар

image
Назар Тарадюк / 29.09.2023 / 0 Коментарів

На Львівщині викрили злочинну групу з-поміж посадовців Самбірської міжрайонної медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) та Турківської міської лікарні.

Вони вимагали хабар у військовослужбовця, а під час затримання «на гарячому» посадовиця намагалася з'їсти гроші, - повідомило Державне бюро розслідувань.

За даними слідства, голова Самбірської МСЕК та керівники лікарсько-консультативної комісії Турківської міської лікарні обіцяли військовослужбовцю за 3,2 тисячі доларів оформити документи про встановлення другої групи інвалідності його батькові, що давало б змогу завершити службу.

Гроші зловмисники отримували трьома траншами. Під час передачі останньої суми правоохоронці затримали у місті Турка «на гарячому» заступницю голови лікарсько-консультативної комісії.

У процесі затримання посадовиця намагалася позбутися грошей — з’їсти стодоларову купюру. Однак правоохоронці цьому завадили, а кошти вилучили. Затримали також інших учасників злочинної групи.

Під час обшуків за місцем роботи та у помешканнях фігурантів правоохоронці вилучили документи та гроші — майже 30 тисяч доларів, понад 10,6 тисячі євро, 37 тисяч грн та 520 злотих.

Трьом посадовцям оголосили підозри за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу — одержання неправомірної вигоди за попередньою змовою групою людей. За це загрожує від 5 до 10 років ув'язнення з конфіскацією майна.

Наразі готуються клопотання про обрання запобіжних заходів та усунення підозрюваних посадовців від виконання обов’язків. Розслідування триває, встановлюються й інші можливі факти зловживань, кажуть в ДБР.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *