На Волині бабуся через суд заборонила до неї наближатися

  • Головна
  • НОВИНИ
  • На Волині бабуся через суд заборонила до неї наближатися
image
Яна Горчинська / 05.01.2022 / 0 Коментарів

Літня жінка, яка проживала упродовж усього життя без дітей у Володимирі, у 2017 році дозволила поселитися своєму племіннику у своєму будинку. Проте у 2019 році він став проявляти агресію та фізичне насильство. Про це повідомляють на сайті Безоплатної правової допомоги. 

Жінка змушена була викликати поліцію, після чого родич заспокоювався на деякий час. Тоді бабуся звернулася до Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, де їй запропонували написати заяву до суду про видачу обмежувального припису стосовно кривдника.

До того ж, пенсіонерка перебувала на обліку як особа, котра потрапила у складні життєві обставини, а її племінник неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності.

Фахівчиня місцевого центру Анастасія Пасальська склала та підготувала заяву про видачу обмежувального припису щодо кривдника та заяву про виклик свідків.

На судовому засіданні юристка захищала та відстоювала права та інтереси жінки. Чоловік клієнтки та сусідка підтвердили факт насильства зі сторони племінника у суді.

Відтак, Володимир-Волинський міський суд ухвалив рішення про видачу обмежувального припису строком на 6 місяців. Зокрема, насильнику заборонили наближатися до будинку пенсіонерки, ближче, ніж на 500 м, а до неї самої, ближче, ніж на 100 метрів. 

Племіннику заборонили розшукувати жінку, переслідувати, телефонувати чи спілкуватися з нею в будь-який спосіб, навіть через третіх осіб.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *