На Волині громада переплатить за протипожежну сигналізацію в лікарні

  • Головна
  • НОВИНИ
  • На Волині громада переплатить за протипожежну сигналізацію в лікарні
image
Оля Коновалова / 03.06.2021 / 0 Коментарів

Більше, як на 185 тисяч гривень заплатить КП «Маневицька центральна районна лікарня»  за встановлення протипожежної системи.

Річ у тім, що 17 травня 2021 року медзаклад оголосив тендер на платформі державних закупівель Prozorro.

Участь у тендері взяли два учасники: ТОВ «ЄВРОФЕСТ» (м. Луцьк), та ФОП Власов О.М. (м. Сарни, Рівненщина).

Торги відбулися 27 травня.

Згідно з даними з сайту Prozorro ТОВ «ЄВРОФЕСТ» запропонувало найнижчу – 784 500 гривень. ФОП Власов О.М. надав найвищу ціну – 969  802 гривні і не знижував її на жодному кроці торгів. Різниця в пропозиціях –185 302 гривні.

На торгах перемагає учасник із найнижчою ціною, проте через 5 днів після розгляду пропозицій, заявку ТОВ «ЄВРОФЕСТ» відхилили через відсутність підпису відповідальної особи на акті огляду об`єкту зі сторони замовника. Відтак, переможцем торгів визнали підприємця з Рівненщини, який пропонував вищу ціну.

«Документ завізований іншою посадовою особою лікарні, яка не мала права вчиняти такі дії. Підпис ставив юрист Маневицької ЦРЛ, який би мав знати про свої повноваження, однак чи це було зроблено з умислом, чи без наразі цього не відомо», - прокоментував ситуацію представник ТОВ «ЄВРОФЕСТ».

Директор ТОВ «ЄВРОФЕСТ» також повідомив, що готує заяву до правоохоронних органів з приводу перевищення посадовою особою лікарні своїх повноважень.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *