На Волині нові випадки ботулізму, постраждалі у стані середньої важкості

  • Головна
  • НОВИНИ
  • На Волині нові випадки ботулізму, постраждалі у стані середньої важкості
image
Оля Коновалова / 14.06.2022 / 0 Коментарів

На Волині зарестрували два випадки ботулізму. Обоє потерпілих проживають у Луцькому районі, в обох перебіг захворювання – середньої важкості.

Про це повідомили в Волинському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Один із чоловіків  – 1992 року народження. Захворювання на ботулізм пов’язує із вживанням м’ясної консерви домашнього приготування. Інший випадок ботулізму зафіксований у чоловіка 2003 року народження. У нього спочатку з’явилися такі симптоми, як слабість і пронос, потім додалися блювота, двоїння в очах, біль у м’язах.

Бригада екстреної допомоги доправила його в Маневицьку багатопрофільну лікарню, де був поставлений діагноз «ботулізм». Хворого одразу відправили в реанімаційне відділення Волинської обласної інфекційної лікарні. Епідрозслідування цього випадку триває.

На Волині щороку реєструють випадки захворювання на ботулізм. Торік їх було 9, занедужали всі дорослі, летальних наслідків не було. Захворювання пов’язані із вживанням м’ясних консервів домашнього приготування; лише в одному випадку потерпіла вказала, що вживала продукцію промислового виробництва (солений оселедець).

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *