На Волинській митниці службовий пес нанюхав «травичку»

  • Головна
  • НОВИНИ
  • На Волинській митниці службовий пес нанюхав «травичку»
image
Оля Коновалова / 19.04.2022 / 0 Коментарів

Службовий пес Волинської митниці Барні знову відзначився. Він допоміг митникам та прикордонникам виявити підозрілу речовину рослинного походження темно-зеленого кольору. Дуже схожу на канабіс траву загальною вагою брутто 500 грам намагався перемістити через кордон громадянин Італії. Повідомляють на facebook-сторінці митниці. 

Чоловік виїжджав з України як пасажир легкового авто, що скористався "зеленим коридором" міжнародного пункту пропуску "Ягодин-Дорогуськ". Спрацювання службового собаки стало підставою поглибленого митного огляду його наплічника. Заборонені до переміщення знахідки містились у скляних банках та гріндері, загорнутих у шкарпетки.4

Крім того, у пачці "Мальборо" дві цигарки містили таку ж "начинку" темно-зеленого кольору. Усі речовини вилучені та передані на експертизу.

Іноземець оправдовувався, що не відав про заборону таких речовин в Україні. Однак, як відомо, незнання закону не звільняє від відповідальності. За цим фактом правоохоронцям надіслано повідомлення про вчинення правопорушення, що містить ознаки злочину, попередньо кваліфікованого за ст. 305 Кримінального кодексу України.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *