На Волині голову сільради судили за одержання хабаря

image
Назар Тарадюк / 27.01.2025 / 0 Коментарів

На Волині голову сільради на 5 років та шість місяців позбавили волі за одержання неправомірної вигоди.

Про це інформує пресслужба обласної прокуратури.

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Волинської обласної прокуратури  суд визнав голову однієї з сільрад області винуватим в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, що займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).

Нагадаємо, посадовця викрили 8 січня 2020 року під час одержання від громадянина неправомірної вигоди в розмірі 1,5 тис. доларів США за сприяння в отриманні рішення сільської ради про дозвіл на розробку проекту землеустрою із надання у власність земельної ділянки комерційного призначення.

Суд призначив йому покарання у виді п’яти років та шести місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування на строк два роки та з конфіскацією майна.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *