На Волині орендар землі заборгував 600 тисяч гривень сільраді

  • Головна
  • НОВИНИ
  • На Волині орендар землі заборгував 600 тисяч гривень сільраді
image
Назар Тарадюк / 25.06.2026 / 0 Коментарів

Господарський суд Волинської області задовольнив позов в інтересах Підгайцівської сільради про розірвання договору оренди та повернення територіальній громаді земельної ділянки, за яку орендар систематично не сплачував орендну плату.

Про це інформує прокуратура регіону.

Прокурори встановили, що суб'єкт господарювання узяв в оренду земельну ділянку земель промисловості площею майже 18 гектарів на території Підгайцівської сільської ради.

Проте згодом орендар заборгував понад 600 тисяч гривень орендної плати, питання щодо стягнення яких вирішується в судовому порядку органами ГУ ДПС у Волинській області.

Прокурори в суді домоглися розірвання договору оренди та повернення земельної ділянки громаді.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *