На Волині ревнивець побив кохану та 6 годин чекав, щоб та померла

  • Головна
  • НОВИНИ
  • На Волині ревнивець побив кохану та 6 годин чекав, щоб та померла
image
Назар Тарадюк / 04.12.2023 / 0 Коментарів

У селі Прилісне Камінь-Каширського району волинянин через ревнощі жорстоко вбив співмешканку та побив іншого чоловіка.

Про це відомо з рішення Маневицького районного суду.

26 серпня 2023 року близько 16:00, будучи у стані алкогольного сп`яніння, у квартирі, в якій він проживав, ударив ножем по правій кисті чоловіка, до якого приревнував кохану. Далі наніс ще два удари металевою частиною копачки в ділянку голови, в результаті чого в потерпілого – закрита черепно-мозкова травма.

Опісля він почав бити співмешканку по різних ділянках тіла у кількості від 138 до 164 травматичних контактів. Через 6 годин після жорсткого побиття жінка померла від травматичного шоку.

Обвинувачений розповів, що розпивав алкоголь з потерпілим та його батьком, раніше покинув їхню компанію та пішов в невідомому напрямку. Через деякий час він прийшов додому та побачив односельця, який сидів на стільці в залі його квартири, а на ліжку лежала оголена співмешканка. Тому через ревнощі почав бити потерпілого, який швидко залишив квартиру. Далі він почав бити кохану.

Чоловік не передбачав настання її смерті, тому і не звертався за медичною допомогою, хоча бачив, що стан її здоров`я поступово погіршувався. Коли потерпіла померла, він зізнався працівникам поліції у вчиненому. Про свій вчинок жалкує, щиро розкаюється, просить суд його суворо не карати.

Потерпілий, який втік від ревнивця, розповів, що він разом з батьком та обвинуваченим розпивали спиртні напої на вулиці. Він, розуміючи, що обвинувачений затримається на деякий час, пішов по місцю проживання останнього. В квартирі бувала п’яна жінка, з якою він випив ще 250 грам горілки, після чого за взаємною згодою вирішили зайнятись коханням. В той час коли жінка лежала частково оголеною на ліжку, в квартиру зайшов її співмешканець.

Отож, суд визнав чоловіка винним та призначив 7 років позбавлення волі. Також з нього стягнули 1 912 грн. за проведення судової дактилоскопічної експертизи.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *