Обстріл Луцька: загинув житель Ківерцівщини Анатолій Кушнірчук

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Обстріл Луцька: загинув житель Ківерцівщини Анатолій Кушнірчук
image
Назар Тарадюк / 16.08.2023 / 0 Коментарів

Житель Ківерцівської громади Кушнірчук Анатолій Олексійович, 1968 року народження, загинув внаслідок ракетної атаки на підприємство у місті Луцьк.

Про це повідомляє Ківерцівська міська рада.

16 серпня 2023 року на території громади оголосили Днем жалоби з метою вшанування загиблого Кушнірчука Анатолія Олексійовича, якого сьогодні поховають на кладовищі села Омельне.

У громаді на знак скорботи за загиблим забезпечили приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємствах, установах і організаціях.

Окрім того, обмежили проведення розважально-концертних заходів на території громади, заборонили звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Внаслідок ракетного обстрілу Луцька загинули троє людей. Ще троє – нині у лікарні. Серед загиблих – 27-річний Дмитро Сорочук.

Раніше ми писали, що відомо про ракетний обстріл у Луцьку. Потім повідомляли про 3 загиблих та 3 поранених, а пізніше стало відомо про ще одного постраждалого.

Відомо, що всі загиблі – працівники підприємстваСім'ям загиблих виплатять по 200 тис. грн.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *