Перший судовий процес над російським військовим Шишимаріним. НАЖИВО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Перший судовий процес над російським військовим Шишимаріним. НАЖИВО
image
Оля Коновалова / 19.05.2022 / 0 Коментарів

Колегія суддів Солом’янського районного суду Києва розглядає першу справу проти російського військового Вадима Шишимаріна, якого звинувачують в тому, що він 28 лютого на Сумщині розстріляв місцевого жителя. Це перший розгляд воєнних злочинів рашистів.

Під час допиту підсудний заявив, що їхав до України з бойовим завданням “показатися” в Сумах і поїхати назад. За його словами, пайку йому дали на три дні.

Дружина вбитого цивільного Катерина Шеліпова в суді заявила, що просить для обвинуваченого Шишимаріна довічного ув’язнення, але не буде проти, якщо його обміняють на українських військових з Азовсталі.

Потерпіла запитала у підсудного, від кого вони прийшли на нашу землю нас захищати: Ви мене від мого чоловіка захистили?

Шишимарін під час засідання попросив пробачення у дружини загиблого. Він детально розповів, як застрелив мирного жителя, який їхав велосипедом.

— Прапорщик Кафуров наказав стріляти. Я відмовився. Тоді ще один військовослужбовець загрозливим тоном наказав мені стріляти, аргументувавши це тим, що він здасть нас. Я вистрілив короткою чергою, — розповів він.

На судовому засіданні, яке відбулося 18 травня, Шишимарін повністю визнав провину у вбивстві мирного жителя Сумської області.

Суддя запитав Шишимаріна, чи він визнає провину. Той відповів ствердно. Суддя уточнив: Повністю? Обвинувачений підтвердив.

21-річного сержанта четвертої танкової Кантемирівської дивізії Московської області Вадима Шишимаріна звинувачують у тому, що 28 лютого він убив 62-річного жителя села Чупахівка. Чоловік помер на місці лише за кілька десятків метрів від свого будинку.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *