Пішов із життя відомий волинський актор Валерій Мороз. ФОТО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Пішов із життя відомий волинський актор Валерій Мороз. ФОТО
image
Яна Горчинська / 04.01.2022 / 0 Коментарів

Помер заслужений актор України Валерій Мороз, який понад 30 років пропрацював у Волинському обласному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка. Про це Інсайдер Медіа повідомили колеги актора.

Мороз Валерій Федорович народився 23 травня 1962 року в селі Білин на Ковельщині.

​​​​

Актор відомий виконанням таких ролей: Гонта («Гайдамаки» за Т. Шевченком), Чепіль («Сон князя Святослава» І. Франка), Карпо («Кайдашева сім'я» за І. Нечуєм-Левицьким), Гриць («Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці» М. Старицького), Зінько («Чмир» М. Кропивницького), Ансельмо («Повість про безрозсудно-цікавого» Я. Стельмаха), Завірюха («Республіка на колесах» Я. Мамонтова), Слідчий («Бажання екстриму» А. Крима), Остап («Тарас Бульба» за М. Гоголем), Соломон («Пісня пісень» В. Красногорова), Річард («Генрі ІІ» В. Шекспіра), Генрі Гіґґінс («Моя чарівна леді» за п'єсою Б. Шоу «Піґмаліон»), вождь Бромден («Політ над гніздом зозулі» Д. Вассермана), Леопольд Воляпюк («Сільва» І. Кальмана).

«Рік тому медики діагностували у нього рак гортані. Для того, аби стримати хворобу, Валерій Мороз проходив хіміотерапію, а також приймав препарати для підтримки організму, знеболювальні. А оскільки не міг сидіти без діла, то, коли здоров’я дозволяло підпрацьовував охоронцем», - пригадують колеги Валерія Мороза.

Колектив театру просить небайдужих допомогти у зборі коштів на похорон. 

Реквізити для допомоги:

5168757402620746 - Ігор Леонідович Зінчук (колега)

Нагадаємо, днями стало відомо, що від важкої тривалої хвороби пішов з життя провідний актор Волинського академічного театру ім. Тараса Шевченка Народний артист України Анатолій Іванович Романюк.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *