Податківці консультуватимуть волинян щодо подання добровільної декларації

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Податківці консультуватимуть волинян щодо подання добровільної декларації
image
Оля Коновалова / 04.08.2021 / 0 Коментарів

Волиняни зможуть отримати усні консультації щодо декларування активів в рамках податкової амністії під час тематичних «гарячих» телефонних ліній.

Із 4 серпня 2021 року і надалі щосереди з 10.00 до 12.00 кожен, хто має намір подати одноразову (спеціальну) декларацію, може зателефонувати за номером (0332) 777-106 і отримати консультацію щодо особливостей подання декларації в рамках податкової амністії.

«Подача одноразової (спеціальної) добровільної декларації є правом, а не обов’язком фізичної особи. Декларант звільняється від кримінальної, адміністративної та фінансової відповідальності у випадку декларування  активів. Скористатися правом повернути активи в легальний обіг може кожен, хто отримував доходи без сплати податків. Для прикордонної Волині надзвичайно важливо, щоб свої доходи легалізувати ті, хто довгий час працював за кордоном чи приховував від оподаткування доходи від підприємницької діяльності», - коментує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців запевнила, що кожному декларанту фахівці податкової служби надаватимуть необхідну консультаційну допомогу.

Довідково: одноразове (спеціальне) добровільне декларування проводиться з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року та передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *