«Пташка-долонька» – підтримка українок для запобігання раку грудей

  • Головна
  • НОВИНИ
  • «Пташка-долонька» – підтримка українок для запобігання раку грудей
image
Назар Тарадюк / 18.10.2023 / 0 Коментарів

До місяця боротьби з раком молочної залози бренд жіночої білизни brabrabra в колаборації з ювелірним проєктом SPOTS  створили прикрасу зі срібла “Пташка-долонька”, кошти з продажу якої будуть спрямовані на виїзні мамографії.

Жовтень – місяць боротьби з раком молочної залози. В цей період реалізуються ініціативи з привернення уваги до щорічного чек-апу грудей. Прикраса символізує пташку як уособлення надії та майбутнього і долоньку – турботу про себе та інших жінок. Протягом жовтня український бренд brabrabra дарує прикрасу до комплекту білизни “Відчуття” як нагадування про необхідність подбати про здоров’я молочних залоз. Прикрасу можна придбати окремо за 999 гривень – кошти з продажу “Пташки-долоньки” будуть перераховані у Фонд боротьби з раком для проведення виїзних мамографій у різних регіонах України.

Чому це важливо? 

Рак молочної залози – одне  з найпоширеніших онкологічних  захворювань серед жінок. Щороку понад пів мільйона жінок у всьому світі помирають через цю недугу. Причина високого показника смертності – у виявленні недуги здебільшого на пізніх стадіях. Підступність раку молочної залози у тому, що він тривалий час розвивається, не маючи жодних симптомів.

Саме тому жінкам треба перевіряти стан молочних залоз, не чекаючи для цього підстав, а профілактично. Із 20-річного віку жінкам та дівчатам варто періодично відвідувати мамолога, раз на рік – робити УЗД молочних залоз, а після досягнення 40-річного віку – проходити мамографію.

Мамографія дає змогу виявити злоякісні й доброякісні утворення та аномальний розвиток тканини в молочних залозах на початкових стадіях.

За словами очільника Обласного медичного центру онкології Волинської обласної клінічної лікарні Юрія Малімона, у разі виявлення раку молочної залози на першій стадії шанси вилікуватись становлять понад 95%. 

На переконання онколога, можливості української медицини сьогодні дають змогу виявляти всі види раку на ранніх стадіях.

Для порівняння він називає статистику виявленого на першій стадії раку молочної залози в Україні та Франції. У нашій країні – менше 7%, тоді як у Франції – 68%. Тож онкологи закликають українських жінок обстежуватися.  

Про Фонд боротьби з раком

Фонд боротьби з раком – благодійна організація, пріоритетом діяльності якої є популяризацію обстежень для виявлення раку на ранніх стадіях, а також робота задля профілактики онкохвороб.  

Фонд був заснований Марією Адамчук-Коротицькою, яка двічі подолала рак молочної залози. Вона впевнена: перемога над недугою і продовження повноцінного життя стали можливими саме завдяки ранньому виявленню. 

Про brabrabra

brabrabra – український бренд білизни, який дбає про комфорт та дбає про здоров’я жінок через реалізацію різних ініціатив.  Дотримуючись щорічної корпоративної традиції, brabrabra також проводить обстеження молочних залоз для членів своєї команди.

Продажі в рамках Місяця боротьби з раком молочної залози розпочались на сайті 1 жовтня 2023 року.

Про SPOTS

SPOTS – це експериментальний ювелірний проєкт Тетяни Кремень та Ольги Виноградової. Авторки SPOTS вбачають втілення різних станів, емоцій та висловлювань в матеріальній формі через прикраси зі срібла.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *