Пункт вакцинації на вокзалі в місті на Волині працюватиме довше

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Пункт вакцинації на вокзалі в місті на Волині працюватиме довше
image
Оля Коновалова / 09.11.2021 / 0 Коментарів

Починаючи з 8 листопада Центр вакцинації проти COVID-19 на залізничному вокзалі у Ковелі працюватиме на три години довше .

Про це інформують на facebook-сторінці Ковельського МТМО.

Щеплення проводитимуть з 9.00 до 19.00 год. (2-ий поверх через зал очікування).

Крім того, Центр вакцинації також працює у приміщенні стоматологічної поліклініки за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності, 75, каб. 13 (вхід від АТБ). Час роботи: з 8.30 до 15.00 год.

З собою обов’язково треба мати паспорт, ідентифікаційний код та захисну маску.

Після отримання першої дози щеплення може бути видана довідка форми № 063/о для проїзду у транспорті.

Нагадаємо, пункти вакцинації Укрзалізниця почала відкривати на вокзалах Києва (2 пункти), Львова, Харкова, Одеси, Дніпра, Ніжина, Коростеня, Рівного, Хмельницького та Ужгорода з 21 жовтня.

З 25 жовтня пункти вакцинації почали працювати на залізничних вокзалах у Херсоні, Ковелі, Кривому Розі, Нікополі, Подільську, Миколаєві, Чернівцях та Роздільному.

Також на 10 залізничних вокзалах цілодобово працюють пункти експрес-тестування на COVID-19: Київ, Львів, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава (станція Полтава-Київська). Тут невакциновані пасажири можуть зробити експрес-тест та отримати довідку, що в разі негативного результату буде підставою для посадки в поїзд. Ця послуга для пасажирів, які мають квиток на поїзд, коштує 350 грн.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *