Рашисти тримають полонених захисників Маріуполя у Донецькій області

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Рашисти тримають полонених захисників Маріуполя у Донецькій області
image
Оля Коновалова / 16.06.2022 / 0 Коментарів

Секретар РНБО Олексій Данілов повідомив, що більшість захисників Маріуполя перебувають у Донецькій області.

«У цих процесах бере участь не тільки наша країна, є міжнародні інституції, які допомагають у цьому. Тут головне — не нашкодити. І багато не треба говорити. Будемо чекати, щоб ті домовленості, які є, обов’язково були виконані, і всі хлопці і дівчата, які сьогодні в полоні, які пройшли Маріуполь, обов’язково повернулися живими і здоровими. Ще раз наголошую: тут головне зараз — не зробити зайвих кроків, щоб агресор не звинуватив нас у зриві тих чи інших речей. Це дуже тонка річ», - наголосив секретар РНБО.

Відповідаючи на запитання про місце перебування наших захисників, Данілов сказав: «Є інформація, що вони перебувають на території Донецької області. Ще раз наголошую: кількість людей це не 100 і не 200 осіб, це набагато більше. І тому сказати, що всі там перебувають, ми остаточно не можемо. Ми точно можемо сказати, що переважна більшість, може і всі, перебувають на території Донецької області».

Раніше Президент Володимир Зеленський під час спілкування з журналістами повідомив, що у полоні знаходяться більше 2,5 тис. українських військовослужбовців із заводу «Азовсталь».

Нагадаємо, понад 80 днів українські військові тримали оборону Маріуполя. 16 травня розпочалась евакуація українських захисників із заблокованого російськими загарбниками заводу «Азовсталь», яка тривала кілька днів.

Після виведення українських військових з «Азовсталі», згідно з домовленостями, вони очікують на обмін.

Наразі питанням звільнення наших бійців займається Головне управління розвідки Міноборони.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *