рашисти заявили, що звільнили Мелітополь від ворон

image
Оля Коновалова / 24.06.2022 / 0 Коментарів

В той час як загарбники звітують про звільнення тимчасово окупованого Мелітополя від ворон, в самому місті, де вже давно активно діє партизанський рух, оголосили справжнє полювання на одного з головних гауляйтерів.

Про це та інше розповів мер міста Іван Федоров.

Зокрема він повідомив, що в Мелітополі наростає супротив.

«У той час, коли рашисти відрапортували в своїх засобах масової інформації, що вони звільнили жителів тимчасово окупованого міста від ворон – я не жартую, вони сказали, що основна проблема Мелітополя – це ворони, і вони звільнили тим, що випиляли дерева. Мелітопольські партизани відсьогодні відкрили сезон полювання, і по всьому місту є фото одного з головних гауляйтерів, і за його голову вже дають 10 тисяч доларів. Я впевнений, що ставки будуть зростати, і спротив у Мелітополі зможе звільнити Мелітополь від гауляйтерів», – сказав міський голова.

Федоров додав, що кілька днів тому стало відомо, що російські війська створили штаб для проведення так званого «референдуму». За його даними, штаб очолила колишня членкиня «Партії регіонів» Галина Катющенко.

За інформацією Федорова, три-чотири тижні тому, коли ще був мобільний зв’язок, у Мелітополі залишалося близько 70 тисяч людей. Жителі виїздять із міста, хоча наразі це можливо тільки приватним транспортом, причому російські військові вимагають із цивільних гроші на кожному блокпосту – від 300 до 3000 гривень, зазначив мер.

Крім того, в місті посилилися викрадення людей в спробі придушити спротив окупації.

«Викрадаються пастирі, активісти, підприємці, всі ті, хто, на їхню думку, може діяти проти рф . Але їм точно доведеться викрасти всі 60 тисяч людей, які зараз перебувають у Мелітополі, тому що проти росії ВСІ», – додав він.

Мелітополь перебуває під контролем військ рф від 25 лютого. На початку травня мер Федоров заявляв, що з окупованого міста виїхали понад 60% жителів, а основними проблемами тих, хто залишився, стали дефіцит продуктів та безробіття.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *