росія знову благає українців про переговори

image
Оля Коновалова / 25.08.2022 / 0 Коментарів

Голова комітету держдуми рф з міжнародних справ та лідер ЛДПР Леонід Слуцький заявив, що росія нібито готова до переговорів з Україною "на будь-якому рівні".

Про це повідомляє Українська правда.

"Якщо українська сторона заявить, що готова до переговорів на будь-якому рівні, у будь-якому форматі, тоді це обговорюватимемо і реагуватимемо", - заявив Слуцький.

Він – член делегації росії на переговорах з Україною, які зупинилися після жахливих звірств російської армії у Київській області та інших регіонах, які окупувала рф.

Президент України Володимир Зеленський після зустрічі з генсеком ООН та президентом Туреччини у Львові 18 серпня заявив, що переговори з росією можливі лише тоді, коли російські війська залишать Україну, включно з окупованими територіями.

На початку квітня російські війська втекли з Київської, Чернігівської, Житомирської та Сумської областей, а коли стали очевидними їхні звірства на цих територіях, переговори забуксували.

Як відомо, москва звинувачує Київ у зміні переговорної позиції, але не має наміру відступати від своїх абсурдних вимог – по суті, домагається капітуляції Києва. Українська влада не бачить підстав і сенсу в переговорах на даному етапі, коли рф хоче захопити і "приєднати" до себе якнайбільше територій України, а ЗСУ має шанс деокупувати їх.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *