«Шануємо їхню доблесть, величаємо їхню жертву і самопосвяту»

  • Головна
  • НОВИНИ
  • «Шануємо їхню доблесть, величаємо їхню жертву і самопосвяту»
image
Оля Коновалова / 14.10.2021 / 0 Коментарів

Волиняни вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за єдність України.

Панахида за полеглими відбулась на Театральній площі у Луцьку у четвер, 14 жовтня. Саме в цей день українці відзначають День захисника та захисниці України, День Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День створення УПА.

Військовослужбовці, учасники бойових дій, представники влади та обранці громади, поліцейські, силовики, викладачі та волиняни прийшли на площу, аби віддати шану побратимам, рідним, знайомим, Героям Небесної сотні та усім, хто віддав життя за Україну.

Представники ПЦУ та військові капелани відслужили панахиду, а присутні поклали квіти до пам’ятної стели Героїв.

«На цьому стенді ми бачимо обличчя людей… деякі нам рідні, хтось не нашої національності, але вони наші, бо вони тут об’єднані ідеєю свободи та рівності і братерства. І ті, добровольці, які першими стали на захист нашої держави – захищали свободу і братерство. Хай Господь Бог нині почує наші молитви за тих, за кого ми молилися. Хай їхні душі втішаються, що ми продовжуємо їхню справу, що ми шануємо їхню доблесть, що ми величаємо їхню жертву і самопосвяту».

Вшанував захисників України і голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

«Лише за час російсько-української війни Волинь вже втратила понад дві сотні бійців. На жаль, за останній рік цей список поповнився ще 4-ма полеглими захисниками. Найменше, що можемо зробити сьогодні - пам‘ятати їх подвиг і ціну, яку вони віддали за нашу державу».

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *