Ще 29 українців відправили на лікування до європейських клінік

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Ще 29 українців відправили на лікування до європейських клінік
image
Оля Коновалова / 28.08.2022 / 0 Коментарів

Цього тижня МОЗ та Єврокомісія евакуювали 29 постраждалих українців до спеціалізованих клінік Європи.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

“Протягом цього тижня вдалося евакуювати та доправити до Норвегії, Данії, Нідерландів та Німеччини 29 українців. Нагадуємо, що зазвичай евакуюють дорослих і дітейіз комбінованими пораненнями, опіками, мінно-вибуховими травмами та іншими тяжкими захворюваннями”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що цього разу в евакуаційних групах були цивільні особи з онкологічними захворюваннями зі Львівщини, Хмельниччини, Київщини та інших регіонів України. Всі вони потребують продовження спеціалізованого лікування. Також на лікування та подальшу реабілітацію відправлено пацієнтів із мінно-вибуховими травмами, які вони отримали внаслідок ворожих обстрілів.

Міжнародні партнери у взаємодії зі службою екстреної медичної допомоги МОЗ України забезпечують транспортування пацієнтів від лікарні у прифронтовій території через львівський медичний хаб до аеродрому в Польщі, де стабілізують стан пацієнтів. Далі естафету підхоплюють повітряні госпіталі чи спеціальний авіатранспорт, якими українців транспортують до країн Європи для спеціалізованого лікування.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *