Скільки дітей у Луцьку навчаються на індивідуальній формі

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Скільки дітей у Луцьку навчаються на індивідуальній формі
image
Віктор Гордійчук / 22.09.2022 / 0 Коментарів

Індивідуальну форму навчання в нинішньому навчальному році обрали батьки для більш як 1 200 учнів шкіл Луцької територіальної громади.

Про це розповів керівник міського департаменту освіти Віталій Бондар, інформує Суспільне.

517 учнів обрали сімейну (домашню) форму навчання, 532 школярі – екстернатну форму. Зі слів посадовця, саме ці дві форми актуальні для тих дітей, які перебувають за кордоном.

Ще 179 дітей навчається за патронажною формою. Зокрема патронаж доступний у тих випадках, коли діти не можуть відвідувати заклади освіти у зв'язку з певною хворобою або у шкільному класі навчаються менш як п'ять дітей.

Як зазначив посадовець, до початку навчального року кожен керівник школи працював з батьками щодо форми навчання.

"Якщо у батьків є бажання перебувати вдома, організувати та відповідати за освітній процес самостійно – це сімейна форма навчання. Якщо дитина за кордоном і треба дитину долучити до освітнього процесу у нас – це екстернатна форма навчання. Закон дає можливість обрати будь-які форми", – додав освітянин.

Усього в Луцькій ТГ працюють офлайн 33 із 38 шкіл, де є укриття на випадок повітряної тривоги. В навчальному році 2022/2023 у школах громади навчаються 31 802 учні.

Наприкінці серпня 59 % батьків проголосували "За" навчання у форматі офлайн, коли діти навчатимуться безпосереднього у закладі освіти.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *