Сморід у Луцьку: мешканці міста за місяць скаржилися 52 рази

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Сморід у Луцьку: мешканці міста за місяць скаржилися 52 рази
image
Назар Тарадюк / 24.06.2026 / 0 Коментарів

На неприємний запах у різних районах Луцька продовжують скаржитися мешканці.

Упродовж червня зафіксували 52 відповідні звернення, повідомила у коментарі misto.media директорка департаменту «Центр надання адміністративних послуг у Луцьку» Луцької міської ради Лариса Карп’як.

З її слів, скарги надходять із різних частин міста. Найчастіше люди згадують райони ЛПЗ, вул. Івана Франка, просп. Грушевського та Соборності.

Причини появи неприємного запаху наразі встановлюють, кажуть в КП «Луцькводоканал».

«Роботу очисних споруд контролюють постійно і зауважень до їхнього функціонування немає», — розповів заступник директора підприємства Святослав Дмитроца.

З його слів, у відповідь на звернення мешканців фахівці обстежать каналізаційні колектори у зазначених районах та на прилеглих вулицях.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *