У Луцьку розповіли про світогляд та основи корпоративної військової культури бригади НГУ «Азов».
Захід 26 січня провели офіцери підрозділу Ігор Якубовський (Кубанець) і Владислав Дутчак (Доцент), - пише
Нація та держава
Першу частину лекції відкрив Ігор Якубовський. Він акцентував на зв’язку між нацією та державою.
«Нація — це родина, яка об’єднана спільними інтересами та спільним баченням майбутнього», — зазначив він, підкресливши, що нація без держави приречена на поступове зникнення.
Цитуючи декалог ОУН, він також звернув увагу на закиди та маніпуляції навколо поняття націоналізму.
«Улюблена історія нашого ворога — прирівнювати націоналізм до нацизму і фашизму. Це велика маніпуляція», — наголосив він.
Світогляд «Азову»
Основну частину заходу провів Владислав Дутчак — історик, кандидат філософських наук, доцент та офіцер бригади НГУ «Азов». Лектор розповів про унікальну корпоративну військову культуру підрозділу, її витоки та принципи.
«На етапі свого формування батальйон „Азов“ складався з людей із правим націоналістичним світоглядом. Вони не були військовими і, як виявилося, це стало перевагою, адже армія до 2014 року перебувала в занепаді», — пояснив Дутчак.
Лектор наголосив, що кожен із бійців «Азову» має власне бачення України, але всіх їх об’єднує спільна боротьба.
«Я нещодавно спілкувався з одним азовцем, який прийшов із субкультурного середовища. Він каже: „Ми боремося за Україну таку, яка у нас у кожного в голові“, — сказав Владислав.
«Ми боремося за ту Україну, яка у нас в серці і що вона уособлює нам. Для кожного Україна — своя», — додав він.
Цінності «Азову»
Доцент окреслив дев’ять ключових цінностей «Азову», серед яких виокремив братерство.
«Братерство — це цемент, який об’єднує всіх азовців. Колектив стає для кожного сім’єю. Це дає впевненість, що тебе підтримають, прикриють і евакуюють, у разі потреби», — підкреслив він.
Завдяки міцним зв’язкам побратимства та злагодженості на полі бою підрозділ зберігає стійкість навіть у найважчих умовах.
Коментарів немає
Залишити коментар