У громаді біля Луцька працює одразу три шерифи

image
Оля Коновалова / 13.12.2021 / 0 Коментарів

Ключі від новеньких Renault Duster поліцейським Підгайцівської та Дубечненської територіальних громад вручив заступник начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області Сергій Козак спільно із представниками місцевої влади.

Про це повідомляє пресслужба поліції Волині.

У рамках реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади» правоохоронці двох ТГ Волині отримали новенькі службові автомобілі. Транспортні засоби сприятимуть ще ефективнішому та швидшому реагуванню на звернення та виклики громадян. Завдяки цим сучасним автівкам поліцейські зможуть добиратися навіть у найбільш віддалені та важкодоступні населені пункти, аби не оминути увагою жодного мешканця своєї громади.

У Підгайцівській ТГ донині працював один поліцейський офіцер, проте, зважаючи на велику територію та кількість населення, тепер тут безпекою опікуватимуться ще двоє правоохоронців, які пройшли відповідне навчання. Для цього за кошти місцевого бюджету куплено автомобіль, другий - придбано за кошт Нацполу.

Сергій Козак розповів, що троє поліцейських на трьох службових автомобілях зможуть належним чином обслуговувати мешканців цієї громади, підтверджуючи основний меседж «Я тут живу і працюю».

Він зазначив, що впровадження проекту на Волині повністю виправдало себе: «Поліцейські офіцери дуже добре вивчають територію, населення, вони працюють задля безпеки кожного жителя і щодня зміцнюють довіру населення до правоохоронних органів», - зауважив заступник начальника.

Зважаючи на успішність проекту, він висловив сподівання на співпрацю з іншими керівниками громад, які ще не долучилися до нього: «Наша мета – щоб кожна громада Волині мала свого поліцейського офіцера», - наголосив Сергій Козак.

Олександр Остапчук, поліцейський офіцер громади,  розповів, що автомобілі покращать їх оперативну роботу: «Ми зможемо добиратися у будь-який населений пункт ТГ за 5-10 хвилин. Здебільшого, працюватимемо окремо, адже так зможемо охопити все населення. Якщо ж будуть якість масові прецеденти задля особистої безпеки виїжджатимемо на місце події усі троє», - зазначив поліцейський.

Начальник сектору взаємодії з громадами Роман Богдан наголосив, що лише спільними зусиллями громади та правоохоронців можна досягти спокою та безпеки на територіях.

Також сьогодні службовий автомобіль отримав поліцейський Дубечненської ТГ, яка першою на Волині взяла участь у проєкті поза конкурсом, підписавши меморандум про співпрацю, партнерство між громадою та ГУНП у Волинській області й придбавши автомобіль. Обслуговуватиме територію громади Михайло Антонюк, він пройшов відповідний курс у Харківському національному університеті внутрішніх справ й готовий до виконання службових обов’язків.

Анатолій Костючик, голова Дубечненської громади, подякував за реалізацію проекту і запевнив, що місцева влада всіляко підтримуватиме поліцейського й забезпечуватиме усім необхідним. «Вирішили, що на території повинен працювати ПОГ, після того, як побачили успішний приклад у сусідніх громадах. Зараз же переконуємося, що кожен житель громади справді бачить присутність правоохоронця поряд і відчуває себе у безпеці. А це для нас головне».  

Зазначимо, що зараз на Волині працює 38 офіцерів громад. 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *