У луцькому парку будуть нові атракціони

image
Оля Коновалова / 18.05.2022 / 0 Коментарів

У Центральному парку Луцька відремонтують існуючі атракціони та каруселі, а також встановлять нові. За місію відновити луцькі атракціони взялися працівники київського луна-парку. Більше того, до Луцька вони перевозять і столичні каруселі.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

«Частина з них були приватними, вони вже демонтовані і ще будуть демонтовуватися, їх не буде в парку. Це ті, які не відповідають вимогам, які застарілі і технічно, й морально», – пояснив начальник управління економіки Луцькради Борис Смаль.

Комунальні атракціони, які ще придатні для використання, відремонтують.

«В нас дуже велика кількість атракціонів. Подумали, що можна спробувати у Луцьку. Побачивши ці всі атракціони, запропонували мерії, що в нас є кращі. Усе світиться, нове», – розповів власник київського луна-парку Сергій Компанієць.

Нині в парку до десятка нових атракціонів. Спершу встановили ті, які найлегше було демонтувати і підходила покрівля. Для інших спеціально готуватимуть майданчики – коситимуть траву, подекуди навіть вкладатимуть бруківку.

«Частину атракціонів ми вже завезли, вони всі в гарному стані. Що головне – вони безпечні. І ще частину атракціонів будемо довозити. Ті, які працюють на «Волинській Голландії» і в інших місцях. Загалом буде від 30 до 40 атракціонів», – повідомив Сергій Компанієць.

Старі каруселі вже пройшли експертизу і всі до одного виявилися непридатними до використання. Тож їх реставрують. Коли атракціони знову стануть гарними та безпечними – зроблять й ілюмінації навколо. Утім, реставрація справа не з легких. З усім фахівці обіцяють впоратися до кінця року.

«Ми за власний кошт приводимо до ладу, будемо робити повне відновлення. Будемо робити доріжки з тротуарної плитки, щоб людям було зручно. І навіть, може, будемо працювати взимку», – пообіцяв Сергій Компанієць.

На зиму в підприємців свої амбітні плани. Поки тримають їх у таємниці. Та невдовзі у луцькому парку побільшає екстремальних розваг.

 

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *