У Луцьку поки не включать гарячу воду

image
Оля Коновалова / 01.06.2021 / 0 Коментарів

У ДКП «Луцьктепло» заявили, що найближчим часом постачання гарячої води у місті не відновлять.

Про це ідеться на facebook-сторінці підприємства.

Зокрема, у заяві підприємства зазначено, після того, як виникла кризова ситуація на ринку природного газу у зв’язку із закінченням терміну дії положення про ПСО, Президент України дав доручення АТ «НАК «Нафтогаз» підготувати нові договори з прийнятними умовами.

Однак дане доручення було проігнороване. 29 травня підприємства теплокомуненерго отримали договори на постачання природного газу, в яких ціна газу на виробництво теплової енергії вказана на рівні 7583,89 гривень з ПДВ і транспортуванням, замість 7400 грн – як передбачено дорученням.

«При цьому передбачена передоплата вартості спожитого газу і, відповідно, штрафні санкції за порушення термінів її проведення. Також договором передбачене безспірне списання банком коштів з рахунків підприємств без їх згоди у разі виникнення заборгованості за спожитий природний газ, для чого ТКЕ повинно укласти відповідний договір з банком.

Ураховуючи це, надісланий договірне відповідає вимогам доручення Президента України. Виходячи з викладеного вище, ДКП «Луцьктепло» не може і не буде укладати договір на умовах, запропонованих ТОВ «Нафтогаз Трейдинг». Відтак, відновлення послуги з постачання гарячої води наразі відкладається, - йдете в дописі.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *