У Луцьку пропонують облаштувати парковки на газонах

image
Оля Коновалова / 03.02.2023 / 0 Коментарів

У Луцьку пропонують облаштувати парковки на газонах із застосуванням спеціальних решіток. Відповідне звернення зареєстрували на платформі місцевих петицій.

«Вздовж проспекту Соборності, де через запровадження виділеної смуги руху для маршрутних транспортних засобів (в цілому — чудове рішення), зникла можливість зупинитися біля бордюру і на кілька хвилин забігти в крамницю або кавʼярню.

Однак, саме на проспекті Соборності це питання можна досить легко вирішити, адже практично вздовж усього проспекту розташовано дуже широку газонну смугу. Звісно, жертвувати газоном заради парковки не хотілося б, однак їх співіснування цілком можливе завдяки газонним решіткам. Таке рішення набуло широкого застосування у світі, та й у Луцьку щось схоже уже використано при благоустрої території поруч з приміщенням РАГСу.

Газонні решітки бувають різної конфігурації та щільності, тож можна підібрати якусь, яка б не псувала зовнішній вигляд газонів, але разом з тим дозволила вирішити таке болюче для багатьох жителів міста питання», - йдеться в тексті петиції.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *