У Луцьку 26 травня завершились 34-ті міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних-героїв Чорнобиля.
Про це розповів
У турнірі взяли участь понад сто рятувальників з 12 регіонів України. Зі слів головного судді, з-за кордону у зв’язку з повномасштабним вторгненням учасники не приїхали, утім статус "міжнародні" у змаганнях залишили.
"В ліквідації аварії у 1986 році брали участь велика кількість держав. Це була загроза всьому світу радіоактивного забруднення. І після цього треба віддавати шану рятівникам, які врятували світ від катастрофи", – зазначив Володимир Грушовінчук.
Змагання у Луцьку тривали два дні, в програмі було чотири дисципліни. У перший день в командному заліку першість вибороли волинські рятувальники, розповів учасник команди Олександр Андрійчук. Каже: пожежну естафету пробігли за 57 секунд.
У другий день спортсмени показували бойове розгортання з подачею двох стволів.
Першими на старт вийшли рятувальники Дніпропетровської області, для цього виду змагань використовують усе своє спорядження, розповів тренер команди Павло Скуба.
"Нам потрібно три рукави, які – магістральна лінія. Розгалуження і два ствола. Для того ще потрібно два рукави всмоктуючи, які забирають води з ємності. Там кубометр води", – каже тренер.
Найтитулованіший спортсмен у збірній Одещини – Денис Єсипенко. "Від початку повномасштабного вторгнення наша робота змінилась в гіршу сторону. Нас долучали до розбору завалів після ракетного обстрілу та інколи гасіння пожеж. Було важко не лише фізично, але і морально", – каже спортсмен.
Як розповів головний суддя змагань, за результатами дводенного турніру лідерами загальнокомандної першості стали спортсмени-рятувальники Черкаського інституту пожежної безпеки, волиняни – другі, кияни – треті.
За традицією команда-переможниця в дисципліні бойове розгортання влаштувала тренеру купання.
Коментарів немає
Залишити коментар