У Луцьку визнали лише 51 випадок захворювання медиків на COVID-19

  • Головна
  • НОВИНИ
  • У Луцьку визнали лише 51 випадок захворювання медиків на COVID-19
image
/ 30.06.2021 / 0 Коментарів

До Луцького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Волинській з початку 2021 року  роботодавцями подано 178 повідомлень про нещасний випадок/гостре професійне захворювання (отруєння) працівників.

Зокрема: 40 - нещасних випадків, з яких 1 випадок зі смертельним наслідком та 7 - нещасних випадків смерті на підприємстві, 137 – повідомлень про гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинена коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це повідомляється на сайті міської ради.

Так, з початку пандемії роботодавцями подано 644 повідомлень про гостре професійне захворювання коронавірусною хворобою (COVID-19), з них 15 випадків зі смертельним наслідком. На даний час за результатами розслідування гострого професійного захворювання на COVID-19 із 644 випадків повідомлень складено 558 актів, з них лише 51 – випадок пов’язано із виробництвом.

Заразом, у Фонді соцстрахування просять керівників лікувальних установ забезпечити працівників спецодягом та засобами індивідуального захисту в повному обсязі і дотримуватись санепідрежиму в закладі охорони здоров’я.

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *