З 9 по 11 вересня в Луцьку пройшов тренінг під назвою "Методика організації та проведення груп взаємопідтримки/взаємодопомоги". Метою заходу було навчання представників територіальних громад методам організації та фасилітації груп взаємопідтримки, що є важливим інструментом для підтримки й допомоги у громадах.
Протягом трьох днів учасники тренінгу, серед яких були спеціалісти соціальної сфери, представники громадського сектору, закладів освіти, культури та активні батьки, опановували навички організації та ведення груп. Особливу увагу приділяли таким аспектам:
- формуванню навичок організації та фасилітації роботи груп взаємопідтримки;
- визначенню ролей ведучого у групах;
- технології створення груп взаємодопомоги;
- алгоритмам отримання зворотного зв'язку від учасників;
- можливостям та ресурсам, які пропонують такі групи.
Тренер заходу — кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та завідувач навчально-методичної лабораторії психології групової роботи Леонід Ніколаєв, який поділився з учасниками своїм багаторічним досвідом. Протягом тренінгу вони відпрацьовували різні етапи роботи груп взаємопідтримки, розробили власні проєкти та презентували їх.
Учасники зуміли не лише здобути нові знання, але й об'єднатися задля вирішення важливих соціальних проблем у своїх громадах.
Тренінг відбувся в межах проєкту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) UNICEF Ukraine і Центру соціальних послуг «Джерело» за фінансової Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW в рамках національної програми ЮНІСЕФ “Кращий догляд для кожної дитини”.
Коментарів немає
Залишити коментар