У Луцьку відбулася зустріч із рідними полонених та зниклих безвісти військових.
На зустрічі були представники Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, - інформують у Волинській ОВА.
Як зазначив виконавчий директор відомства Андрій Панасюк, метою приїзду на Волинь є спілкування з рідними полонених та відповіді на їхні запитання.
Також до заходу долучилися заступниця голови ОДА Мирослава Якимчук, регіональна координаторка Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Юлія Чайка, представники територіального центру комплектування та соціальної підтримки й Міжнародного комітету Червоного Хреста.
Найперше Андрій Панасюк наголосив на важливості особистого кабінету родича полоненого, де близькі можуть отримувати консультації, а також надавати додаткову інформацію про захисника. Крім того, він попросив зберігати інформаційну тишу в соцмережах.
«Соцмережі не допомагають шукати військового. Пошуками займаються державні структури, до яких ви звертаєтеся телефоном або пишете офіційну заяву й отримуєте відповідь. У соцмережах цими даними користуються шахраї, які будуть з вами зв’язуватися, говоритимуть, що знають де ваші рідні, а потім проситимуть щоб ви їм скинули гроші», – сказав виконавчий директор Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
Опісля спікери відповідали на запитання родичів військових.
«Якщо ви розшукуєте безвісти зниклого чи рідного у полоні, звернутися за допомогою можна до Західного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими:
- м. Львів, вул. Коперника, 17,
- 0 800 300 541.
Також звернутися можна до регіональної координаторки Секретаріату Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин на Волині Юлії Чайки:
- м. Луцьк, вулиця Винниченка, 21, кабінет 10,
- (0332) 74-21-45,
- 099 337 88 16», - йдеться в повідомленні.
Коментарів немає
Залишити коментар