У Маріуполі загинули близько 22 тисяч людей, ще 50 тисяч – депортували

  • Головна
  • НОВИНИ
  • У Маріуполі загинули близько 22 тисяч людей, ще 50 тисяч – депортували
image
Оля Коновалова / 14.06.2022 / 0 Коментарів

У Донецькій обласній військовій адміністрації повідомили орієнтовні втрати серед мирного населення - близько 22 тисяч людей загинули, а ще 50 тисяч - окупанти вивезли до росії або на непідконтрольні Україні території. 

«Понад 50 тисяч – депортовано до росії та тимчасово окупованих територій Донецької області. Мешканці Маріуполя, які залишились в окупованому місті, проходять через фільтраційні табори, постійні перевірки та знущання», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у результаті постійних обстрілів російською армією Маріуполя зруйновано майже 90% житлового фонду міста, зруйновані або отримали пошкодження майже всі лікарні, дитячі садочки, школи. У місті відсутнє газо- та водопостачання, пошкоджена електромережа.

В ОВА наголосили, що після 24-го лютого, коли росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, найстрашнішими стали людські втрати: лише за попередніми даними в Маріуполі було вбито понад 22 тисячі мирних жителів.

У військовій адміністрації нагадали, що 13-го червня 2014 року було перше звільнення Маріуполя від російської окупації. Тоді з середини квітня 2014 року будівля міської ради та інші ключові об’єкти на території Маріуполя були під контролем російських окупаційних військ, у місті були «укріпрайони». Декілька сотень українських військових утримували лише Маріупольський аеродром.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *