У місті на Волині хочуть збудувати стадіон

image
Оля Коновалова / 10.06.2021 / 0 Коментарів

Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Волині буде розширена. До переліку об’єктів програми включать добудову корпусу військового ліцею у м. Ковель, а також у планах – будівництво стадіону «Локомотив» у м. Ковель.

Про це розповів заступник голови облдержадміністрації Ігор Чуліпа під час онлайн брифінгу Волинської ОДА, інформують на сайті облдержадміністрації.

Ігор Чуліпа розповів, що сьогодні в області в рамках програми реалізується 9 проєктів соціального спрямування (школи, садочки, стадіони) та 1 – інноваційної інфраструктури (створення креативного хабу «SMART Volyn Hub» в ЛНТУ). Запланований обсяг фінансування у 2021 році – 217,4 млн. грн.

Ігор Чуліпа

Так, цьогоріч планують завершити реалізацію 7-ми об’єктів. Зокрема мова про навчальні заклади у селах Піща і Вербка Ковельського та Башлики Луцького районів, капітальний ремонт басейну Луцького національного технічного університету, мультифункціональний спортивний комплекс на базі спортивно-оздоровчого табору «Гарт» на озері Світязь Шацького району, спортивний комплекс у смт. Торчин Луцького району та Сірий і Білий будинок Косачів в с. Колодяжне.

Ще три об’єкти стануть перехідними на 2022 рік: будівництво школи в с. Стобихівка Камінь-Каширського району, дитячого садочку в с. Струмівка Луцького району та створення креативного хабу «SMART Volyn Hub» в ЛНТУ.

Так, нині триває будівництво шкіл у селах Башлики, Піща та Стобихівка, а також спорткомплексу в смт. Торчин. Роботи ведуться згідно з графіками. На завершальній стадії тендерні процедури щодо навчального закладу в с. Вербка та спорткомплексу на базі «Гарт» оз. Світязь. А також триває доопрацювання ПКД відповідно до зауважень на будівництво дитячого садочку в с. Струмівка.

Зображення ілюстративне

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *