У навчальних закладах Волині впровадять освітній застосунок: що відомо

  • Головна
  • НОВИНИ
  • У навчальних закладах Волині впровадять освітній застосунок: що відомо
image
Назар Тарадюк / 04.04.2025 / 0 Коментарів

В Україні наприкінці лютого минулого року затвердили державний освітній застосунок для учнів, батьків і вчителів «Мрія».

Заступниця голови Волинської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації (CDTO) Вікторія Левчук взяла участь в онлайн-нараді щодо впровадження мобільного додатку «Мрія» у закладах освіти. Про це інформують на сторінці облдержадміністрації.

До зустрічі з представниками проєкту «Мрія», Мінцифри та «ДІЯ» долучилися фахівці Управління освіти і науки Волинської ОДА, зокрема його очільниця Наталія Матвіюк.

Учасники обговорили технічні аспекти підключення закладів загальної середньої освіти, можливість синхронізації з уже наявними електронними системами, а також організаційні кроки для впровадження платформи в громадах.

Застосунок «Мрія» – це перша державна інформаційно-комунікаційна система, яка допомагає автоматизувати управління школами, відстежувати успішність учнів, спілкуватися з батьками та надавати доступ до сучасних освітніх ресурсів. До слова, застосунок розроблений на ініціативу Президента України Володимира Зеленського та реалізується Міністерством цифрової трансформації та Міністерством освіти і науки України у межах Програми EGAP.

«На Волині ми завжди підтримуємо інновації. Попри війну, наші вчителі докладають максимум зусиль, щоб цифрові інструменти стали базою практичних змін, корисних як для освітян, так і комфортних для учнів та батьків. Впровадження “Мрії” допоможе підсилити взаємодію між усіма учасниками освітнього процесу та створити платформу нових можливостей», – зазначила Вікторія Левчук.

Тож найближчим часом відбудеться презентація застосунку для органів управління освіти в територіальних громадах Волині, визначення зацікавлених шкіл та старт підготовчих робіт для впровадження системи з нового навчального року.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *