У справі Коломойського затримали ексгенпрокурора

image
Назар Тарадюк / 18.12.2025 / 0 Коментарів

У Франції на 48 годин затримали ексгенпрокурора України Святослава Піскуна.

Про це повідомляють Новини. LIVE з посиланням на власні джерела.

За інформацією Цензор. НЕТ, ДБР провело обшуки на віллі Піскуна в передмісті Ніцци в межах справи про ймовірне замовлення Ігорем Коломойським замаху на вбивство адвоката Сергія Карпенка у 2003 році. Колишнього генпрокурора підозрюють в отриманні хабаря за закриття цієї справи.

У 2024 році провадження щодо замаху відновили, а Коломойському повідомили про підозру.

Святослав Піскун тричі очолював Генеральну прокуратуру України — у 2002–2003, 2004–2005 та у 2007 роках. У 2007–2012 роках він був народним депутатом України V та VI скликань від нині забороненої Партії регіонів. У 2020 році Піскун нетривалий час працював радником тодішньої генеральної прокурорки Ірина Венедіктова на громадських засадах.

У серпні 2003 року на адвоката Сергій Карпенко напали четверо чоловіків із ножем та металевим прутом. Потерпілий вижив, виконавців злочину засудили до тюремного ув’язнення на строки від шести до дванадцяти років. У 2005 році слідство розглядало версію про замовлення нападу Ігорем Коломойським через корпоративний конфлікт навколо підприємства «Дніпроспецсталь», однак справу тоді закрили.

У травні 2024 року СБУ та Офіс генерального прокурора відновили розслідування і вручили Коломойському підозру в організації замаху на вбивство. 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *