У Таїланді загадково помер український посол родом з Волині

  • Головна
  • НОВИНИ
  • У Таїланді загадково помер український посол родом з Волині
image
/ 30.05.2021 / 0 Коментарів

Помер колишній посол України в Таїланді Андрій Бешта. Дипломат пішов із життя в ніч проти неділі, 30 травня, - інформує ТСН.

Зі слів Зеленського, Бешта був високопрофесійним дипломатом і віддано служив інтересам України. Родині та близьким Бешти президент України висловив щирі співчуття.

"Жахлива новина. Вночі обірвалося життя посла України в Таїланді Андрія Бешти. Він був доброзичливою людиною та високопрофесійним дипломатом, який віддано служив інтересам нашої держави. Висловлюю щирі співчуття його родині та близьким", – йдеться у повідомленні.

Про причини смерті наразі невідомо. Андрій Бешта пішов із життя у віці 44 роки.

У МЗС України також підтвердили смерть експосла і висловили свої співчуття його родині.

"З глибоким сумом сповіщаємо, що 30 травня на 45-му році життя відійшов у вічність Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Таїланд Андрій Петрович Бешта. Висловлюємо глибокі співчуття родині та близьким померлого у зв’язку з цією непоправною втратою. Світла пам'ять про Андрія Бешту завжди житиме в наших серцях", - повідомили у Міністерстві закордонних справ.

На момент смерті в Таїланді він закривав справи, проводив прощальні зустрічі і переговори в статусі представника країни, і вже готувався до повернення в Україну.

Андрій Бешта — головні факти з біографії дипломата

  • Андрій Бешта народився 14 грудня 1976 року в місті Рожище на Волині.
  • Закінчив з відзнакою Львівський державний університет імені І.Франка, спеціаліст з міжнародних відносин, перекладач. Вільно володіє англійською мовою.
  • Дипломатичну кар’єру він почав з 1998 року — обіймав посади аташе, третього і другого секретаря в департаменті ООН та інших міжнародних організацій в МЗС України.
  • 24 листопада 2015 року Андрій Бешта отримав призначення на посаду Надзвичайного і Повноважного посла України в Королівстві Таїланд.
  • З 2017 року за сумісництвом він також був послом України в Лаосі.
  • 6 квітня 2021 року Андрій Бешта був офіційно звільнений з посади.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *