У волинській лікарні запрацювало сучасне приймальне відділення. ФОТО

  • Головна
  • НОВИНИ
  • У волинській лікарні запрацювало сучасне приймальне відділення. ФОТО
image
Оля Коновалова / 26.05.2021 / 0 Коментарів

Приймальне відділення невідкладної допомоги Ратнівської лікарні отримало необхідні дозвільні документи із ДАБІ і вже готове приймати пацієнтів.

Тут, у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», відбулась реконструкція відділення невідкладної допомоги. На будівельні роботи спрямували 11 млн 493 тис. грн, з яких кошти державного бюджету – 8 млн грн. Інформують на сайті Волинської облдержадміністрації.

Оновлене приймальне відділення відтепер забезпечене сучасним обладнанням та має всі умови для людей з особливими потребами.

приймальне відділення

приймальне відділення

Тут функціонують кабінети ендоскопії, функціональної та ультразвукової діагностики, оглядові, пункти прийому громадян та відділення, які необхідні для якісної діагностики пацієнтів. Для цього придбали ендоскопічний апарат, УЗД, відеоколоноскоп, відеоцистоскоп, відеобронхоскоп.

приймальне відділення

приймальне відділення

Окрім того, є інфекційне відділення на 58 ліжок  із боксами для хворих з ознаками інфекційної хвороби. У приймальному відділенні забезпечили окремий заїзд для карети швидкої допомоги.

приймальне відділення

Слід зауважити, що Ратнівська районна лікарня обслуговує близько 86 тисяч місцевих мешканців (населення Старовижівського та Ратнівського районів за старим адміністративно-територіальним устроєм).

приймальне відділення

приймальне відділення

 

Потужність медзакладу – 188 стаціонарних ліжкомісць. Зокрема, є 7 відділень із денним стаціонаром, поліклінічне відділення та діагностична служба із 7-ми відділень (відділення екстренної медичної допомоги, клініко-діагностична лабораторія, рентгенологічне, фізіотерапевтичне відділення, трансфузіології, операційний блок, централізована стерилізаційна та відділення гемодіалізу від Луцької міської лікарні «Штучна нирка»).

З Національною службою здоров’я України Ратнівська районна лікарня уклала 13 договорів на відповідні пакети послуг.

приймальне відділення

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *