В Україні затвердили нові карантинні заходи в дитсадках

  • Головна
  • НОВИНИ
  • В Україні затвердили нові карантинні заходи в дитсадках
image
Оля Коновалова / 27.08.2021 / 0 Коментарів

В Україні затвердили нові карантинні заходи у дитячих садках. Відтепер температуру тіла у дітей перевірятимуть тільки на вході, а раніше її треба було вимірювати кожні чотири години.

Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я. Відповідний документ підписали 25 серпня.

За новим положенням, після виявлення в дитини симптомів інфекції в приміщенні, де вона перебувала, необхідно провести провітрювання поза розкладом та дезінфекцію висококонтактних поверхонь.

Скасовується заборона на використання багаторазових (тканинних) рушників та килимів з довгим ворсом. Але під час карантину заборонено використовувати м’які іграшки, перебувати у приміщенні садку у вуличному взутті. Також заборонені батьківські збори (дистанційні дозволені) та наради.

Якщо є ознаки ГРВІ або температура тіла вище +37,2, то за відсутності батьків дітей потрібно ізолювати в спеціальному приміщенні, терміново повідомити батьків і прийняти узгоджене рішення про подальшу допомогу дитині.

Вранці дитину приймає і передає в кінці дня вихователь на території має садка, але не в його приміщеннях. У разі поганої погоди цей процес повинен проводитися в прийомних приміщеннях або роздягальнях, батьки обов’язково повинні бути в масках.

Положенням урегулювали використання засобів індивідуального захисту:

  • маски та рукавички працівникам необхідно одягати під час спілкування між собою та пересування приміщеннями закладу:
  • маски та рукавички не треба одягати під час проведення занять;
  • після зняття маски чи рукавичок та перед одягненням нових працівники мають мити руки з милом або обробляти їх антисептиком.

У МОЗ зазначили, що всі заходи – термометрія, обробка або миття рук мають проводитися в ігровій формі та за особистим прикладом педагогічного працівника.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *