В Україну через «Ягодин» намагались ввезти контрабандний літак

  • Головна
  • НОВИНИ
  • В Україну через «Ягодин» намагались ввезти контрабандний літак
image
/ 02.07.2021 / 0 Коментарів

Працівники Волинської митниці затримали на митному посту «Ягодин» чоловіка, який намагався незаконного ввезти в Україну двомісний пасажирський літак.

Як повідомляє пресслужба митниці, літак вартує понад 4 мільйони гривень.

Зокрема, українець вїхав вантажним автомобілем «МАН» в зону митного поста «Ягодин» з вантажем «легкомоторний літак». До митного контролю він подав товаросупровідні документи відповідно яких вартість згаданого товару становила всього 65 тисяч Євро.

В процесі повного митного огляду вантажу виникли підозри щодо автентичності документів поданих до митного контролю. Як результат було отримано документи від підприємства відправника де ціна становила 125 тисяч Євро.

Таким чином керівник фірми отримувача, з приховуванням від митного контролю, намагався незаконно ввезти товар на митну територію України.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Працівниками Волинської митниці складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартість понад 4 мільйони гривень вилучено до рішення суду.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *