Аби розробити проєкт велоінфраструктури поблизу RE: Ukraine Housing Lutsk та концепцію велопішохідної мережі у Жидичині, що біля Луцька, «Алгоритм дій» та ГО «Просторовий рух» підписали меморандум про співпрацю.
Про це пише
Після спілкування з настоятелем місцевого храму та місцевими мешканцями в «Алгоритмі дій» зауважили, що RE: Ukraine Housing Lutsk відділяє від Жидичина велика траса, вздовж якої немає тротуарів і місця для безпечного руху, принаймні, для велосипедистів.
«Ми зрозуміли, що місцеві жителі не можуть спокійно приходити до рекреаційної зони RE: Ukraine Housing Lutsk, щоб проводити там час, спілкуватися з людьми, які будуть відновлюватися та інтегруватися у громаду Жидичина. Перепона — немає узбіч та тротуарів, де можна безпечно ходити чи їздити. Тоді виникла ідея залучити професіоналів, які на цьому етапі допоможуть покращити рух велосипедистів. Далі у планах зрозуміти, як ми можемо загалом покращити велопішохідну мережу у Жидичині», — розповідає Вадим Махомед, керівник ГО «Алгоритм дій».
У результаті співпраці ГО «Просторовий рух» розробила проєкт велоінфраструктури поблизу RE: Ukraine Housing Lutsk. Наразі це приватна ініціатива, спрямована на те, щоб покращити безпеку руху у громаді.
«Просторовий рух» створили Павло Мазилюк, Олег Сітовський і Данило Яловенко 2021 року. Усі вони фахівці з організації міського простору і працюють у ЛНТУ.
Команда консультує органи місцевого самоврядування, інші громадські організації, забудовників щодо організації простору, інклюзивності, розробки ситуаційних схем, озеленення, вуличних меблів тощо.
«Просторовий рух» вже має успішні кейси: зміна руху на ділянці перехрестя просп. Відродження — вул. Рівненська поблизу «Лучеська», участь в розробці схем руху на проспекті Соборності та біля Старого ринку. Також організація долучилася до розробки схеми дорожнього руху на просп. Волі, на кільці біля «Променя», яке зараз ремонтують.
Проєкт у Жидичині — це лише початок співпраці «Алгоритму дій» та «Просторового руху». Попереду інші ініціативи, які допоможуть:
- покращити міську інклюзивність
- розвивати smart-інфраструктуру
- реалізувати принципи «розумного» міста
- співпрацювати з іншими організаціями, громадою та органами місцевого самоврядування
Коментарів немає
Залишити коментар