Верховний суд скасував протокол ЦВК, яким Вірастюка обрали нардепом

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Верховний суд скасував протокол ЦВК, яким Вірастюка обрали нардепом
image
Оля Коновалова / 02.05.2021 / 0 Коментарів

Велика палата Верховного Суду своєю постановою скасувала протокол ЦВК від 22 квітня, яким переможцем на виборах до Верховної Ради в окрузі №87 визнано Василя Вірастюка

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

«Пізно ввечері у суботу 1 травня Велика палата Верховного Суду ухвалила постанову, якою визнала протиправними дії Центральної виборчої комісії щодо встановлення результатів виборів в окрузі №87 та визнала протиправним та скасувала протокол ЦВК від 22 квітня 2021, яким встановлено результати виборів та визнано Василя Вірастюка переможцем в окрузі 87.  Таким чином Велика палата частково задовольнила апеляційну скаргу Олександра Шевченка на рішення Верховного Суду від 28 квітня 2020 року у справі №9901/114/21», - йдеться у повідомленні.

Таке рішення мотивовано тим, що при встановленні результатів голосування в окрузі №87 ЦВК не було забезпечено перевірку всіх порушень, що були допущені та на які посилались учасники виборчого процесу.

28 березня на Івано-Франківщині відбулися проміжні вибори народного депутата у 87-му виборчому окрузі, балотувались 14 кандидатів. 4 квітня на сайті ЦВК з'явилися дані 100% протоколів ДВК, згідно з якими перемогу здобув кандидат від партії «Слуга народу» Василь Вірастюк.

Тим часом поліція порушила 17 кримінальних проваджень стосовно ймовірних порушень під час цих виборів.

22 квітня Центральна виборча комісія визнала обраним народним депутатом на проміжних виборах в одномандатному виборчому окрузі №87 кандидата від партії «Слуга народу» Василя Вірастюка.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *