Викрадені на окупованих територіях: в Україну хотіли завезти 37 млн

  • Головна
  • НОВИНИ
  • Викрадені на окупованих територіях: в Україну хотіли завезти 37 млн
image
Назар Тарадюк / 13.03.2023 / 0 Коментарів

В Україні викрили ділків, які намагалися завезти у валізах готівки на 37 мільйонів гривень.

Про це інформує пресслужба СБУ.

За даними слідства, п’ятеро учасників схеми намагалися приховано провезти ці кошти до Чернівецької області через пункт пропуску "Порубне". При цьому частину готівки вони заховали у валізи, а частину – примотали собі до тіла. За попередньою інформацією, ці гроші викрали з тимчасово окупованих територій України.

У подальшому здобуті злочинним шляхом кошти вивозили до однієї з країн Близького Сходу, а потім через європейські країни до митного кордону нашої держави. Ділки намагалися завезти готівку у Чернівецьку область під виглядом туристів на рейсовому автобусі. Наразі за матеріалами СБУ на вилучені кошти наклали арешт.

Вивчають версію, що незаконно ввезені гроші могли призначатися для фінансування російської агентури в Україні, зазначають у спецслужбі. Також вказали, що в співпраці з Державною службою фінансового моніторингу України відстежуються всі маршрути нелегального каналу та причетні до цього особи.

"Частину коштів, які були вилучені у "транзитній" країні ЄС раніше, зараз заблоковано. Вирішується питання щодо їх стягнення на користь України. Досудове розслідування триває, вживаються комплексні заходи для притягнення до відповідальності всіх учасників схеми. СБУ наголошує на невідворотності покарання за злочини проти національної безпеки України", - інформують в СБУ.

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *