У «Волиньгаз збуті» пояснили, що буде з субсидіями

image
Оля Коновалова / 16.03.2022 / 0 Коментарів

Кабінет міністрів України продовжив строк виплати державних соціальних допомог та пільг, призначених раніше, на весь період дії воєнного стану та ще на один місяць після його скасування. Про це повідомляє пресслужба ТОВ “Волиньгаз Збут”. 

В Постанові Уряду зазначається, що строк виплати державної соціальної допомоги продовжується автоматично, “без звернення особи до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення”.

В Міністерстві соціальної політики підтверджують, що проведення перерахунку протягом дії воєнного стану не передбачено.

“Якщо протягом дії воєнного стану у отримувачів виплат змінився розмір доходу або інші обставини, які могли б призвести до зменшення призначених раніше розмірів соціальних допомог, пільг та субсидій, то навіть за цих обставин такі отримувачі продовжать одержувати виплати у раніше призначених розмірах”, – говориться в повідомленні Мінсоцполітики.

Окрім того, Кабмін ввів спеціальний механізм виплати державної допомоги жителям населених пунктів, де органи соцзахисту не працюють через бойові дії. Згідно з ним, Міністерство соціальної політики централізовано нарахує грошові допомоги, пільги та субсидії, а “Ощадбанк” спрямує їх отримувачам.

Ощадбанк здійснюватиме виплату грошових допомог, пільг та житлових субсидій  наступним чином:

• Громадянам, які одержували виплати через банки, перерахує кошти на їх банківські рахунки.

• Громадянам, які отримували виплати через “Укрпошту”, здійснить грошовий переказ через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER”.

Сім’ї, які перемістились з районів проведення бойових дій можуть звернутися за призначенням субсидії за новим місцем проживання. Субсидія їм може бути призначена на підставі договору найму (оренди) житла.

В умовах воєнного стану документи для призначення субсидії краще подавати в електронній формі, скориставшись онлайн сервісом через Портал Дія. У разі неможливості подати документи в електронній формі – їх можна подати до Центру надання адміністративних послуг або уповноважених осіб територіальних громад, тощо.

Отримувачі житлових субсидій мають пам’ятати, що вчасна оплата комунальних послуг – це запорука продовження роботи комунальної системи й реальна допомога державі під час війни!

 

Коментарів немає

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *