Волиняни здобули понад 10 нагород на чемпіонаті світу з бойового джиу-джитсу

• НОВИНИ
  • Волиняни здобули понад 10 нагород на чемпіонаті світу з бойового джиу-джитсу
image
Назар Тарадюк / 05.12.2022 / 0 Коментарів

Федерація Волинської області в складі збірної України повернулась із нагородами з чемпіонату світу з бойового Джиу-джитсу. Спортсмени здобули 11 медалей.

Про це повідомив тренер Сергій Ковирнов.

Чемпіонат тривав з 1 по 4 грудня у місті Мальграт де Мар, в Іспанії.

У перший день змагань діти виступали у розділі боротьба. Волинянка Поліна Ковирнова посіла перше місце, Ліка Драницька Та Василь Гушенець здобули срібні нагороди, Данило Лещук, Дмитро Прохоровській та Михайло Гордюк – "бронзу".

У другий день змагань спортсмени боролися у розділі ММА. Поліна Ковиринова у своїй віковій категорії 12-13 років виборола "золото", а також посіла перше місце у вищій віковій категорії 14-15 років.

Золоту медаль також виборола Ліка Драницька, срібні нагороди у Василя Гушинця та Матвія Юріна, третє місце посіли Дмитро Прохоровський, Данило Лащук та Михайло Горюк.