Волинянин Іван Пасич виборов «золото» на чемпіонаті Європи з ММА

• НОВИНИ
  • Волинянин Іван Пасич виборов «золото» на чемпіонаті Європи з ММА
image
Оля Коновалова / 03.10.2022 / 0 Коментарів

Волинський спортсмен Іван Пасич здобув перемогу на Чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств ММА, виборовши золоту медаль у ваговій категорії 61.2 кг.

Про це повідомляє Управління у справах молоді та спорту Волинської ОДА.

Нагадаємо, що спортсмен виборов срібну нагороду у перший день змагань у поєдинку з італійцем Самуелем Россі.

Загалом українські спортсмени вибороли 19 нагород (8 золотих, 5 срібних та 6 бронзових) серед 270 учасників з 32 країн Європи.

Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств ММА проходив з 27 вересня по 1 жовтня 2022 року. У складі національної збірної участь у змаганнях взяли спортсмени Волині, представники спортивних клубів «ВОЇН» та «ГАРДА».

Нагадаємо, що у лютому 2022 року Іван Пасич у складі збірної команди України брав участь у чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА, де виборов звання срібного призера.

Тренують відомого спортсмена Андрій Зінчук.

На змагання поїхали завдяки фінансовій підтримці президента Федерації змішаних єдиноборств ММА у Волинській області Михайла Смолки, який завжди підтримує ініціативи молодих спортсменів та попри складні часи в країні робить усе для того, аби спорт розвивався.